VivaDiag Pro SARS-CoV-2 Ag Rapid Test – 25 ks (VivaChek Biotech)

Kód: 90
Zisťuje aj mutáciu omikron Expirácia 07/2025
Značka: VivaDiag Pro
€21,73 €19,75 bez DPH
Skladom

Expirácia 30.07.2025. Jednotková cena: 0,79 € / ks bez DPH. Súprava antigénových testov na rýchlu detekciu akútnej infekcie COVID-19 zo vzoriek odobratých výterom z prednej časti nosa (2 cm). Najnovšia generácia veľmi obľúbených testov. Výrobok je na zozname schválených testov uznaných EÚ. Všetky komponenty v balení je možné rozdeliť do jednej súpravy (obsahuje samostatné odberové činidlá), spoločný je iba stojan na tuby a príbalová informácia. Testy teraz obsahujú odberové činidlá vopred naplnené priamo do túb. Výrobok obsahuje 25 kusov (1 balenie).

  • Doba testovania: 15 minút
  • Citlivosť: 99.13%
  • Špecifickosť: >99.99%

Tovar je určený na samotestovanie.

V zozname antigénových testov povolených SÚKL. CE 1434.

Detailné informácie

Podrobný popis

CE-icn-dokumenty

Dokumenty na stiahnutie:

Príbalový leták

Vyhlásenie o zhode

EÚ Certifikát

Vyhlásenie - mutácia Omikron

Certifikát ISO

Výrobca: VivaChek Biotech (Hangzhou) Co., Ltd.

Antigénový test VivaDiag Pro je rýchly test na antigén nového koronavírusu (SARS-CoV-2) z prednej časti nosa určený na samotestovanie (stačí urobiť výter iba z prednej časti nosa 1 až 2 cm). Testy sú certifikované a nachádzajú sa v zozname schválených testov uznávaných EÚ a povolených SÚKL CE 1434. Testy VivaDiag Pro majú vysokú senzitivitu 99.13%, špecifickosť 99.99% a klinickú presnosť 99.83%.

Individuálne a presne dávkované pufre v samostatných tubách podstatne skracujú samotný proces testovania. Súčasti balenia je možné rozdeliť na jednotlivé súpravy, spoločný je iba stojan na tuby a príbalová informácia.