Samostatný antigénový test Flowflex SARS-CoV-2 Antigen Rapid Test (Self-Testing) - 300 ks (Acon Biotech)

Kód: 374
Novinka Zisťuje aj mutáciu omikron Doprava zdarma Expirácia 12/2025
Značka: Flowflex
€339,90 €309 bez DPH
Skladom

Expirácia 28.12.2025. Jednotková cena: 1,03 € / ks bez DPH. Podľa oficiálnych štúdií najpresnejší a najkvalitnejší antigénový test na trhu určený na rýchlu detekciu nukleokapsidových antigénov SARS-CoV-2 vo vzorkách z výteru prednej časti nosa. Antigénový test zisťuje nové mutácie vírusu. Výrobok je určený na domáce samotestovanie. Výrobok sa nachádza v databáze schválených testov uznávaných v EÚ. Balenie obsahuje 300 samostatných testov.

  • Dĺžka testovania: 15 minút
  • Relatívna citlivosť: 97,1 % (93,1 %-98,9 %)*
  • Relatívna špecificita: 99,5 % (98,2 %-99,9 %)*
  • Presnosť: 98,8 % (97,6 %-99,5 %)*
    * 95% interval spoľahlivosti

Tovar je určený na samotestovanie.

Výrobok je uvedený v zozname antigénových testov povolených SÚKL. CE 0123.

Detailné informácie

Flowflex antigénny test poskytuje rýchlu a spoľahlivú detekciu nukleokapsidových antigénov SARS-CoV-2 vo vzorkách. Naše moderné antigénne testy poskytujú presné výsledky v priebehu niekoľkých minút, čo je ideálne pre rôzne prostredia od zdravotníckych zariadení po komunitné skríningy. S jednoduchým používaním a plnou zhodou s medzinárodnými štandardmi môžete veriť Flowflexu pri testovaní Vášho zdravotného stavu.

Výrobca nepredpokladá, že by mutácie Alpha, Beta, Gamma, Delta, Epsilon, Zeta, Eta, Theta, Iota, Kappa, Lambda, Mu, Delta plus, Omicron a Bengals mali vplyv na výkon testu.

Rýchle, presné a prispôsobivé – vyberte si FlowFlex pre efektívne a dôveryhodné antigénne testovanie, ktoré prispieva k bezpečnejšej a zdravšej komunite. Zvýšte svoju diagnostickú skúsenosť s FlowFlexom ešte dnes.