Lomina SARS-CoV-2 Antigén LTX test (výter) – 540 ks

Kód: 32
Po expirácii Pre profesionálne použitie Vyrobené v EÚ
Značka: Lomina
€77,22 €70,20 bez DPH
Na dotaz
Položka bola vypredaná…

Jednotková cena: 0,13 €/1 ks bez DPH. Špičkový antigénový test od švajčiarskeho výrobcu LOMINA AG pre rýchle zistenie akútnej infekcie COVID-19 zo vzoriek výterov odobratých z prednej časti nosa alebo z nosohltana. Antigénovým testom sa zisťujú nové mutácie vírusu. Balenie obsahuje 1 ks antigénový test a 1 vopred naplnenú tubu s odberovým činidlom. Neinvazívny odber z prednej časti nosa alebo nosohltanu. Výrobok je na zozname schválených testov uznávaných EÚ. Výrobok je určený na odborné použitie a je obľúbený v testovacích centrách, ktoré si pochvaľujú najmä jeho rýchlu a presnú funkciu. Výrobok obsahuje 540 ks testov.

  • Doba testovania: 15 minút
  • Senzitivita: 97,7% (95% CI: 93,40% – 99,52%)
  • Špecifickosť: >99,9% (95% CI: 98,85% – 100%)

Tovar je určený na odborné použitie.

Povolenie a registrácia SUKL.

Expirácia 27.5.2023

Detailné informácie

Podrobný popis

CE-icn-dokumenty

Dokumenty na stiahnutie:

Príbalový leták

Vyhlásenie o zhode

Výrobca: LOMINA AG

Testy Lomina na covid-19 dokážu odhaliť infikovaných jedincov aj bez príznakov ochorenia a zabrániť tak ďalšiemu šíreniu vírusu v populácii. Pomocou antigénových testov môžeme testovať rýchlo a efektívne. Česká firma Lomina Superbio a.s. vyrába testovacie súpravy na použitie v domácnosti pre laikov, aj na profesionálne použitie v zdravotníckych zariadeniach. Vzorky sa odoberajú z prednej časti nosa nebo z nosohltana.

Antigénové testy Lomina sú kvalitné, certifikované a veľmi spoľahlivé. Sú určené na testovanie všetkých vekových skupín pre dospelých alebo pod dohľadom dospelých. Zisťujú aj nové mutácie vírusu a výsledok zobrazia do 15 minút.

Značka Lomina ponúka tiež testy na protilátky po očkovaní alebo po prekonaní ochorenia Covid-19. Testy boli vyvinuté a odskúšané pre použitie v širokej verejnosti s využitím vzorky krvi odobratej z prsta.